Reforma per a la millora de l'eficiència energètica de l'enllumenat públic de Montoliu de Lleida

Expediente: 471/2023

Reforma per a la millora de l'eficiència energètica de l'enllumenat públic de Montoliu de Lleida cofinançada pel programa DUS 5000 dins els ajuts a inversions a projectes singulars locals d'energia neta en municipis de repte demogràfic, inclosa en el pla de rehabilitació i regeneració urbana del pla de recuperació, transformació i resiliència mitjançant procediment obert simplificat

86.420
Presupuesto base
86.420
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
24 mar 2025, 15:48

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 mar 2025
Anuncio de Pliegos 24 mar 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 24 mar 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17