En evaluacion Obras

Reforma de la rectoria per a millora de l’entorn de l’església, l’eficiència energètica, l’accessibilitat i la incorporació d'energies renovables, que consisteix en la reforma de la part corresponent a les noves oficines, incloent els accessos i les fusteries, la reforma de la coberta però manteniment la façana existent i sense incloure la instal·lació fotovoltaica ni de bateries, i l’addicció de la sala de plens.

Expediente: 2026_190

Contrato de obras en evaluación por Entitat Municipal Descentralitzada de Sant Miquel deBalenyà. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 45262690.

487.261
Presupuesto base
589.586
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
45262690
Publicación
3 ago 2026, 14:04
Fecha límite
28 ago 2026, 16:00
Duración
1 año

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 3 ago 2026
Anuncio de Pliegos 3 ago 2026
Fin Plazo Presentación 28 ago 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 ago 2026, 19:00

Más licitaciones de Entitat Municipal Descentralitzada de Sant Miquel deBalenyà