Abierta Sin plazo publicado Servicios

REDACCIÓ PROJECTE DIGESTIÓ ANAERÒBIA PRODUCCIÓ BIOGÀS I VALORITZACIÓ ENERGÈTICA MITJANÇANT COGENERACIÓ PER L'AUTOCONSUM EDAR DE FIGUERES AL TM DE FIGUERES - COFINANÇAT PEL FONS EUROPEU DE DESENVOLUPAMENT REGIONAL (FEDER) UE, FEDER CATALUNYA 2021-2027

Expediente: CTN2600185

La necessitat que es pretén satisfer mitjançant aquesta contractació és la redacció d’un projecte constructiu que permeti la posterior execució de les obres necessàries per a dur a terme, a l’Estació Depuradora d’Aigües Residuals (EDAR) de Figueres, la recepció externa dels fangs generats en plantes properes, la digestió anaeròbia dels fangs externs i els generats a la pròpia planta, la cogeneració per a la valorització energètica i l’aprofitament del biogàs generat per a l’autoconsum.

119.736
Presupuesto base
119.736
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Alt Empordà, Girona (Cataluña)
Publicación
14 jul 2026, 14:38
Fecha límite
Sin plazo publicado

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 jul 2026
Anuncio de Pliegos 14 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 15 jul 2026, 12:10

Más licitaciones de Agència Catalana de l'Aigua (ACA)

En la misma provincia (Girona)