Formalizada Servicios

Redacció projecte bàsic i d’execució, certificació d’eficiència energètica del projecte, estudi de seguretat i salut i coordinació en fase de projecte, documentació tècnica ambiental de seguretat i salut pública, documentació tècnica necessària en matèria d’incendis, instal·lacions, visualitzacions i direcció d’obra dels vestidors del futbol base del camp de futbol de la Pobla de Mafumet.

Expediente: 1477/2025

Redacció del projecte bàsic i d’execució, la certificació d’eficiència energètica del projecte, l’estudi de seguretat i salut i coordinació en fase de projecte, la documentació tècnica ambiental de seguretat i salut pública, la documentació tècnica necessària en matèria d’incendis, les instal·lacions, visualitzacions i la corresponent direcció d’obra durant l’execució de les obres un cop s’hagin adjudicat, de l’actuació corresponent als vestidors del futbol base del camp de futbol de la Pobla de Mafumet situat a la zona d’equipaments ubicada al C/ Bassal, s/n.

44.110
Presupuesto base
44.110
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Pobla de Mafumet, la, Tarragona (Cataluña)
Publicación
18 feb 2026, 14:22

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 18 feb 2026
Anuncio de Pliegos 18 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 18 feb 2026
Anuncio de Formalización 18 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Ajuntament de la Pobla de Mafumet

En la misma provincia (Tarragona)