Adjudicada Servicios

Redacció dels PDUP ports Salou i l'Hospitalet de l'Infant

Expediente: PORTS-2026-35

Redacció del plans directors urbanístics portuaris dels ports esportius de Salou i l'Hospitalet de l'Infant i assistència tècnica en les seves tramitacions fins a la seva aprovació definitiva.

377.490
Presupuesto base
191.997
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
26 feb 2026, 14:04

Organismo contratante

Ports de la Generalitat

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 26 feb 2026
Anuncio de Pliegos 26 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 13 may 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 14 may 2026, 12:14

Más licitaciones de Ports de la Generalitat

En la misma provincia (Tarragona)