Abierta Sin plazo publicado Servicios

REDACCIÓ DELS ESTUDIS D’ALTERNATIVES PER A LA REDUCCIÓ DEL RISC D’INUNDACIONS A LES TERRES DE L'EBRE PER ALS MUNICIPIS DE LES CONQUES INTERNES DE CATALUNYA

Expediente: CTN2600134

L’objecte del contracte és la redacció dels estudis d’alternatives corresponents als municipis situats dins les conques internes de Catalunya inclosos a l’Acord del Govern de 21 d’octubre de 2025, pel qual es va aprovar el Pla director d’actuacions en cursos fluvials de les comarques del Montsià i el Baix Ebre.

119.597
Presupuesto base
119.597
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Montsià, Tarragona (Cataluña)
Publicación
16 mar 2026, 09:46
Fecha límite
Sin plazo publicado

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 mar 2026
Anuncio de Pliegos 16 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 13 may 2026, 12:14

Más licitaciones de Agència Catalana de l'Aigua (ACA)

En la misma provincia (Tarragona)