Abierta Sin plazo publicado Servicios

REDACCIÓ DEL PROJECTE DE CONDICIONAMENT DEL CANAL PENAL I DE L’ESTACIÓ DE BOMBEIG DEL GOLERÓ

Expediente: PDE-09-25V2

L’objecte del contracte és realitzar els treballs per part de l’equip de redacció de projecte consisteixen en tots aquells que permetin desenvolupar, de manera òptima, un projecte constructiu que defineixi en detall les obres a projectar, tant en els aspectes tècnics, de disseny, econòmics, ambientals i administratius, de compliment de la normativa vigent que li sigui d’aplicació

95.041
Presupuesto base
95.041
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
4 sep 2026, 16:24
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Forestal Catalana, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 sep 2026
Anuncio de Pliegos 4 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 sep 2026, 12:10

Más licitaciones de Forestal Catalana, SA

Abierta PDE-10-25V2

REDACCIÓ PROJECTE ESTACIONS DE BOMBEIG ZONA ALFACS; PATRAU, MAGDALENES, EUCALIPTUS I ULLALS DE PANXA

157.025 €

Abierta PDE-09-25V2

L’objecte del contracte és realitzar els treballs per part de l’equip de redacció de projecte consisteixen en tots aquells que permetin desenvolupar, de manera òptima, un projecte constructiu que defineixi en detall les obres a projectar, tant en els aspectes tècnics, de disseny, econòmics, ambientals i administratius, de compliment de la normativa vigent que li sigui d’aplicació

95.041 €

Abierta PDE-10-25V2

L’objecte del contracte és realitzar els treballs a realitzar per part de l’equip de redacció de projecte consisteixen en tots aquells que permetin desenvolupar, de manera òptima, un projecte constructiu que defineixi en detall les obres a projectar, tant en els aspectes tècnics, de disseny, econòmics, ambientals i administratius, de compliment de la normativa vigent que li sigui d’aplicació.

157.025 €

Abierta GA29-26

L'objecte del contracte és la realització del servei de neteja, respectuós amb el medi ambient dels Centres de Fauna de Vallcalent, Torreferrussa i Aiguamolls de l’Empordà del Departament de Territori, Habitatge i Transició Ecològica adscrits a la Subdirecció General de Biodiversitat i Medi Natural.

27.076 €

Abierta GA29-26

SERVEI DE NETEJA DELS CENTRES DE FAUNA DEL DEPARTAMENT DE TERRITORI, HABITATGE I TRANSICIÓ ECONÒLIGA ADSCRITS A LA SUBDIRECCIÓ GENERAL DE BIODIVERITAT I MEDI NATURAL

27.076 €