Formalizada Servicios

REDACCIÓ DEL PROJECTE CONSTRUCTIU DE RESTITUCIÓ DEL MEDI A LA RESCLOSA DE L’ANTIGA CENTRAL HIDROELÈCTRICA DUSOL AL RIU BRUGENT A LES PLANES D’HOSTOLES, AL TM DE LES PLANES D’HOSTOLES

Expediente: CTN2500263

La finalitat que es pretén satisfer mitjançant aquesta contractació és disposar d’un projecte constructiu que disseny, descrigui i valori les obres necessàries per a dur a terme la restitució del medi a la resclosa de l’antiga central hidroelèctrica Dusol al riu Brugent a Les Planes d’Hostoles. El projecte ha d’analitzar les possibles alternatives d’enderroc total o parcial de la resclosa i projectar l’alternativa escollida que permeti retornar la continuïtat fluvial a aquest tram del riu Brugent, inclòs dins la Xarxa Natura 2000.

71.210
Presupuesto base
71.210
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Planes d'Hostoles, les, Girona (Cataluña)
Publicación
17 nov 2025, 13:09

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 nov 2025
Anuncio de Pliegos 17 nov 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 6 nov 2025
Anuncio de Formalización 17 nov 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Agència Catalana de l'Aigua (ACA)

En la misma provincia (Girona)