Formalizada Servicios

REDACCIÓ DEL PROJECTE CONSTRUCTIU DE RECUPERACIÓ DEL SISTEMA INFERIOR DE TERRASSES DEL BAIX TER DES DEL CONGOST FINS ELS ARENYS, AL TM DE SANT JULIÀ DE RAMIS I CELRÀ

Expediente: CTN2500563

L’objecte del contracte és la redacció del projecte constructiu que ha de definir les obres corresponents a una actuació prevista a la planificació hidrològica vigent. Concretament, l’actuació està inclosa al Programa de mesures del Pla de gestió del districte de conca fluvial de Catalunya per al període 2022-2027, aprovat per Acord GOV/108/2023, de 16 de maig, amb el codi A2.042.01 Recuperació ecològica del Baix Ter, des del Congost (TM de Sant Julià de Ramis i Celrà) fins a la C-252/C-851 (TM de Verges).

77.168
Presupuesto base
77.168
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Gironès, Girona (Cataluña)
Publicación
10 abr 2026, 19:34

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 abr 2026
Anuncio de Pliegos 10 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 10 abr 2026
Anuncio de Formalización 15 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 17 abr 2026, 08:35

Más licitaciones de Agència Catalana de l'Aigua (ACA)

En la misma provincia (Girona)