REDACCIÓ DE L’ESTUDI DE VIABILITAT TÈCNICA I AMBIENTAL DEL DRAGAT DEL TRAM FINAL DEL RIU LLOBREGAT, TM DEL PRAT DE LLOBREGAT I BARCELONA

Expediente: CTN2600032

L’objecte del contracte és la redacció d’un estudi de viabilitat tècnica i ambiental del dragat del tram final del riu Llobregat a fi i efecte de determinar l’oportunitat de redactar un projecte constructiu per a la retirada o el dragatge dels materials sedimentats en el tram final del riu Llobregat, a fi d’afavorir la circulació de l’aigua i evitar o reduir els danys sobre béns i persones.

83.034
Presupuesto base
83.034
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
26 may 2026, 11:26

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 26 may 2026
Anuncio de Pliegos 26 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 20 jun 2026, 08:32

Más licitaciones de Agència Catalana de l'Aigua (ACA)

En la misma provincia (Barcelona)