Adjudicada Servicios

Recollida, transport i destrucció documentació i residus

Expediente: SC-2026-4

Servei de recollida, transport i destrucció segura de documentació i altres residus associats a l'activitat de la Sindicatura de Comptes. Afecta a documentació i informació en qualsevol dels suports en què ha estat generada, així com a mobiliari, equipament informàtic i perifèrics, tots ells obsolets.

6.848
Presupuesto base
6.848
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
26 mar 2026, 10:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 26 mar 2026
Anuncio de Pliegos 26 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 26 mar 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 mar 2026, 08:33

Más licitaciones de Sindicatura de Comptes de Catalunya

En la misma provincia (Barcelona)