Adjudicada Suministros

Proveir una plataforma SaaS completa, amb tota la infraestructura, administració i manteniment, accessible via web. També gestionarà totes les actuacions tècniques que la UOC necessiti sobre aquesta plataforma. A més, haurà de dissenyar i gestionar campanyes patrocinades a LinkedIn, incloent: Anàlisi del públic objectiu. Redacció de textos i creativitats gràfiques. Seguiment de clics i perfils interessats. Integració amb el Pipeline Builder del compte LinkedIn Recruiter de la UOC per captar candidats.

Expediente: OSU00003/2026

Contrato de suministros adjudicado por Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 48000000. Adjudicado a WORLD TALENT ADVERTISING AND COMMUNICATIONS, S.L.U.. Se recibió 1 oferta.

59.950
Presupuesto base
59.950
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
48000000
Publicación
4 mar 2026, 18:30
Fecha límite
13 mar 2026, 15:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
WORLD TALENT ADVERTISING AND COMMUNICATIONS, S.L.U.
NIF
B84672344
Importe
59.950
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 13 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 mar 2026, 06:23