Formalizada Servicios

Pròrroga del contracte pel desenvolupament evolutiu i correctiu d'aplicacions corporatives

Expediente: SC-2021-49-PRO-1

L'objecte del contracte és el desenvolupament evolutiu i el manteniment correctiu de les funcionalitats actuals de l'aplicació d'ús intern del Compte General de Corporacions Locals (d'ara endavant CGCL), les aplicacions d'ajuda o eines que utilitzen tots els ens locals de Catalunya i el portal de control intern i qüestionaris

210.120
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
8 sep 2022, 14:42

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 8 sep 2022
Anuncio de Pliegos 8 sep 2022
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 8 sep 2022
Anuncio de Formalización 8 sep 2022

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Sindicatura de Comptes de Catalunya

En la misma provincia (Barcelona)