Formalizada Servicios

Pròrroga del contracte dels serveis de manteniment dels equips de diagnòstic per la imatge, respiradors, incubadores i bressols tèrmics, cirurgia per cataractes, autoclaus, làmpades quirúrgiques, bombes d'infusió, aparells mèdics i calibració de bàscules i altres equips de mesura, equips de presa de constants i equips de laboratori de Hospital Comarcal d'Amposta, S.A. i Fundació Serveis Socials del Montsià

Expediente: HCA-FUSSMONT 73/2016

Pròrroga del contracte dels serveis de manteniment dels equips de diagnòstic per la imatge, respiradors, incubadores i bressols tèrmics, cirurgia per cataractes, autoclaus, làmpades quirúrgiques, bombes d'infusió, aparells mèdics i calibració de bàscules i altres equips de mesura, equips de presa de constants i equips de laboratori de Hospital Comarcal d'Amposta, S.A. i Fundació Serveis Socials del Montsià, LOTS 1, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 20 i 21.

165.051
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
25 may 2020, 13:00

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 may 2020
Anuncio de Pliegos 25 may 2020
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 23 ene 2020
Anuncio de Formalización 25 may 2020

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de HOSPITAL COMARCAL D'AMPOSTA, S.A.M.

En la misma provincia (Tarragona)