Formalizada Servicios

PRÒRROGA DEL CONTRACTE DEL SERVEI DE MANTENIMENT DEL SISTEMA DE CONTROL DCS

Expediente: PR1 02/2020

Activació de la pròrroga en relació amb el procediment obert, relatiu al contracte del servei de manteniment del sistema de control de planta DCS-Freelance-ABB, que gestiona el control de les dues línies de forn-caldera, els serveis comuns i turbina, a la planta de SIRUSA.

52.750
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
22 ago 2022, 13:26

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 ago 2022
Anuncio de Pliegos 22 ago 2022
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 25 jul 2022
Anuncio de Formalización 22 ago 2022

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Servei d'Incineració de Residus Urbans, SA

En la misma provincia (Tarragona)