Formalizada Servicios

Pròrroga del contracte del manteniment i actualització de les llicències del programa TeamMate

Expediente: SC-2021-4-PRO-1

Pròrroga del contracte de manteniment i actualització de les llicències del programa Team Mate d'automatització de papers de treball d'auditoria, propietat de l'empresa Wolters Kluwer, per tenir-lo permanentment actualitzat

28.404
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
13 dic 2021, 14:21

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 dic 2021
Anuncio de Pliegos 13 dic 2021
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 13 dic 2021
Anuncio de Formalización 13 dic 2021

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Sindicatura de Comptes de Catalunya

En la misma provincia (Barcelona)