Formalizada Servicios

PRÒRROGA CONTRACTE DE SERVEI DE SUBMINISTRAMENT I MUNTATGE DEL REFRACTARI

Expediente: PR1 04/2019

Pròrroga del contracte exp. 04/2019 relatiu a la demolició, subministrament i muntatge del material refractari del forn-caldera que estigui en mal estat i s'hagi de substituir a la planta de SIRUSA.

339.360
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
2 sep 2021, 12:10

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 sep 2021
Anuncio de Pliegos 2 sep 2021
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 1 sep 2021
Anuncio de Formalización 2 sep 2021

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Servei d'Incineració de Residus Urbans, SA

En la misma provincia (Tarragona)