Formalizada Servicios

Projecte la ruta experiencial dels recs - Pla de sostenibilitat turística en destinació de Banyoles PRTR

Expediente: X2025008413

Creació d’una ruta experiencial que posi en valor el patrimoni singular dels recs de Banyoles, connectant diferents punts d’interès turístic i relacionats amb l’aigua, que convidin al visitant, especialment a famílies i grups escolars a descobrir el relat del destí.

61.921
Presupuesto base
61.921
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Banyoles, Girona (Cataluña)
Publicación
30 oct 2025, 13:46

Organismo contratante

Ajuntament de Banyoles

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 oct 2025
Anuncio de Pliegos 30 oct 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 9 oct 2025
Anuncio de Formalización 30 oct 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament de Banyoles

En la misma provincia (Girona)