Abierta Sin plazo publicado Obras

“PROJECTE EXECUTIU PER L’AMPLIACIÓ DEL TRACTAMENT D’AIGUA DE L’ETAP AL T.M. DE RIUDECANYES AMB OSMISI INVERSA”

Expediente: 2/2026

L’objecte d’aquest projecte és la millora en el tractament de l’aigua amb destí a l'abastament del municipi de Riudecanyes es requereix la necessitat d’instal·lar un equip d’osmosi inversa a partir d’aigua tractada amb filtres de sílex i carbó actiu ja existents a l’ETAP de Riudecanyes per poder potabilitzar l’aigua de l’embassament de Riudecanyes d’una forma continuada independentment de la qualitat de l’aigua en origen, garantint els subministrament a la població.

97.563
Presupuesto base
97.563
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Riudecanyes, Tarragona (Cataluña)
Publicación
23 abr 2026, 09:00
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de Riudecanyes

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 abr 2026
Anuncio de Pliegos 23 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 may 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament de Riudecanyes

En la misma provincia (Tarragona)