PROJECTE EXECUTIU DE RESTAURACIÓ I REPOSICIÓ DE PAVIMENT DE FUSTA DEL PASSEIG MARÍTIM DE L’AMPOLLA

Expediente: 1949/2025

L’objectiu principal del present projecte és dur a terme la renovació i restitució del paviment de fusta del tram del passeig marítim comprès entre el port de l’Ampolla i el passeig de l’Arenal

346.052
Presupuesto base
346.052
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Ampolla, l', Tarragona (Cataluña)
Publicación
2 mar 2026, 12:02

Organismo contratante

Ajuntament de l'Ampolla

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 mar 2026
Anuncio de Pliegos 2 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 21 ene 2026
Anuncio de Formalización 2 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament de l'Ampolla

En la misma provincia (Tarragona)