Projecte de remodelació del Carrer Abadia. fase 1 al municpi d’Ascó

Expediente: 518/2025

El present contracte d’obra pública té per objecte l’execució de les obres del Projecte de remodelació del Carrer Abadia. fase 1 al municpi d’Ascó.

333.352
Presupuesto base
333.352
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Ascó, Tarragona (Cataluña)
Publicación
18 jun 2025, 16:23

Organismo contratante

Ajuntament d'Ascó

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 18 jun 2025
Anuncio de Pliegos 18 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 26 may 2025
Anuncio de Formalización 18 jun 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12