Projecte de rehabilitació energètica sala polivalent \La Germandat\

Expediente: 003210007-2025-0000268

El present contracte d'obres públiques té per objecte l’adequació d’equipaments que puguin actuar com a refugis climàtics per a ús públic en períodes d’onades de calor, mitjançant l’execució del projecte de rehabilitació energètica Sala Polivalent “La Germandat”, segons el projecte aprovat per la Junta de Veïns en data 10/03/2025.

91.985
Presupuesto base
91.985
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Sant Jaume d'Enveja, Tarragona (Cataluña)
Publicación
16 may 2025, 13:34

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 may 2025
Anuncio de Pliegos 16 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 07:00