PROJECTE CONSTRUCTIU D’UN NOU DIPÒSIT D’ABASTAMENT

Expediente: 13/2026

L’estructura que formarà el nou dipòsit de 500m3 de capacitat es proposa mitjançant la construcció “in situ” d’un dipòsit de formigó armat, en superfície, de forma circular i una capacitat útil de 500 m3, cobert, d’unes dimensions de 6,85m de radi interior i 3,40m de làmina d’aigua

361.683
Presupuesto base
361.683
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Santa Llogaia d'Àlguema, Girona (Cataluña)
Publicación
16 abr 2026, 20:04

Organismo contratante

Ajuntament de la Selva de Mar

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 abr 2026
Anuncio de Pliegos 16 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 17 abr 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament de la Selva de Mar

En la misma provincia (Girona)