PROJECTE CONSTRUCTIU D´ADEQUACIO DE LA INFRAESTRUCTURA D´AIGUA EN ALTA A LA MANCOMUNITAT D´AIGÜES DE LES GARRIGUES

Expediente: 46/2025

Treballs necessaris per millorar la xarxa d’abastament en alta mitjançant la substitució de diferents trams de canonada que actualment son objecte de averies i pèrdues molt freqüents. En aquest cas es concentren en tram entre Bovera i la Granadella.

79.650
Presupuesto base
79.650
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Garrigues (Cataluña)
Publicación
10 oct 2025, 13:36

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 oct 2025
Anuncio de Pliegos 10 oct 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 10 oct 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:19