Formalizada Servicios

Producció i elaboració de materials fotogràfics que permeti a l'Agencia Catalana de Turisme obtenir un conjunt d'imatges originals, actuals i de qualitat de diferents indrets de Catalunya d'acord amb les indicacions del document annex 1 del plec de prescripcions tècniques

Expediente: ACT-2026-29

Contrato de servicios formalizado por Agència Catalana de Turisme. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 79960000. Adjudicado el 7 ago 2026 a IGLUUU STUDIO, S.L.. Se recibieron 5 ofertas.

30.314
Presupuesto base
30.314
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
79960000
Publicación
20 abr 2026, 14:04
Fecha límite
17 jun 2026, 14:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
IGLUUU STUDIO, S.L.
NIF
B65657082
Importe
30.314
Ofertas recibidas
5

Documentos

(2)

Organismo contratante

Agència Catalana de Turisme

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 abr 2026
Anuncio de Pliegos 20 abr 2026
Fin Plazo Presentación 17 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 7 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 8 ago 2026, 06:22

Más licitaciones de Agència Catalana de Turisme