Formalizada Servicios

Procedimiento abierto simplificado abreviado (art.159.6 de la Ley 9/2017 de 8 de noviembre de Contratos del Sector Público) para la contratación de los servicios de medicina general, enfermería, cirugía ortopédica y traumatología, fisioterapia, otorrinolaringología, oftalmología y radiodiagnóstico en Palamós (Girona)

Expediente: 37/2026

Contrato de servicios formalizado por Dirección Gerencia de Unión de Mutuas, Mutua Colaboradora con la Seguridad Social Nº 267 en Girona. Duración del contrato: 12 meses. Categoría CPV 85100000. Adjudicado el 22 may 2026 a Palamós Alfamedic, S.L.. Se recibió 1 oferta.

15.955
Presupuesto base
31.910
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
85100000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
30 abr 2026, 06:55
Fecha límite
15 may 2026, 23:59
Duración
12 meses

Adjudicación

Adjudicatario
Palamós Alfamedic, S.L.
NIF
****7787*
Fecha
22 may 2026
Importe
15.440
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 abr 2026
Anuncio de Pliegos 30 abr 2026
Fin Plazo Presentación 15 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación 22 may 2026
Anuncio de Formalización 25 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 may 2026, 04:14

Mismo sector y zona (85 en Girona)

Abierta X2026/564

El plec de prescripcions tècniques té com a finalitat definir les característiques tècniques i funcionals del servei necessari per al desenvolupament del servei de lleure socioeducatiu per infants de l’Estartit anomenat la Llongada. El servei està reconegut per la Llei 14/2010, de 27 de maig, dels drets i les oportunitats en la infància i l’adolescència, realitzant una tasca socioeducativa, preventiva, comunitària i de lleure des de la vessant de l’educació social.

58.115 €

Abierta 2026/8156

L’objecte del contracte és el servei de sessions de musicoteràpia (Projecte Vibrem) destinat a pacients adults i pediàtrics en situació de cures pal·liatives, cronicitat complexa o hospitalització de llarga durada que, de manera temporal o permanent, estan privats del dret d’accés universal a la cultura. L’objecte comprèn sessions de musicoteràpia d’una hora cadascuna, que poden ser individuals o grupals, a domicili o en espais sociosanitaris, d’acord amb els requisits i les condicions que es detallen en el plec de prescripcions tècniques. Aquest contracte s’emmarca en la col·laboració existent entre la Diputació de Girona i l’Hospital Universitari de Girona Dr. Josep Trueta, integrat a l’Institut Català de la Salut (ICS) (en endavant Hospital), formalitzada mitjançant un Protocol d’intencions aprovat per la Junta de Govern de la Diputació de Girona, que preveu, entre altres mecanismes de seguiment, la creació d’una comissió mixta integrada per representants d’ambdues institucions. L’execució de l’objecte d’aquest contracte comporta, per part del contractista, l’accés i el tractament de dades de caràcter personal de les persones beneficiàries del servei. En aquest marc, el contractista accedirà a dades de les quals és responsable l’Hospital, d’acord amb els acords i protocols establerts entre la Diputació de Girona i l’Hospital. El contractista haurà de seguir estrictament les instruccions de l’Hospital en relació amb el tractament de les dades personals, l’aplicació de les mesures de seguretat corresponents, l’atenció als drets de les persones interessades, el deure de confidencialitat i la resta d’obligacions derivades de la normativa vigent en matèria de protecció de dades. Amb caràcter previ a l’inici de la prestació, l’adjudicatari haurà de subscriure amb l’Hospital el corresponent contracte d’encàrrec del tractament, que serà redactat pels serveis jurídics de l’Hospital.

28.900 €

Abierta 029-2026-0049

Gestión y prestación del transporte Sanitario para los pacientes de Mutua Universal en la provincia de Girona.

56.715 €

Formalizada 2025/288

Servei de gestió i control de colònies de gats ferals en els municipis de la comarca que han delegat la prestació del servei en el Consell Comarcal

93.215 €

En evaluacion GENE2026004566 (X2026004634)

Gestió del servei municipal d’habitatge de Castell d’Aro, Platja d’Aro i s’Agaró

125.956 €

Prevista AP16/26

Servicio de médico al dispensario médico de la estación de montaña de Vall de Nuria (RE. AP16/26)

179.178 €

En evaluacion N202600485

Servicio de Atención Sociosanitaria de Larga Estancia en Régimen de Ingreso en el ámbito territorial de Girona y área de influencia.

49.200 €

En evaluacion 2026/708

Serveis d'intervenció socioeducativa de prevenció diürna als municipis de Sant Miquel de Fluvià, Sant Pere Pescador, La Jonquera i Saus-Camallera

111.546 €

Formalizada 2024/LIC/0099

Servicio de atenciones ambulatorias y rehabilitación en Lloret de Mar

29.984 €

En evaluacion 2026/5/1403

servei social bàsic que té com a objectiu general realitzar una tasca preventiva fora de l’horari escolar, que dona suport, estimula i potencia l’estructuració del desenvolupament de la personalitat, la socialització, l’adquisició d’aprenentatges bàsics i l’esbarjo, i compensa les deficiències socioeducatives de les persones ateses mitjançant el treball individual, grupal, la família, el treball en xarxa i amb la comunitat.

497.357 €

Más licitaciones de Dirección Gerencia de Unión de Mutuas, Mutua Colaboradora con la Seguridad Social Nº 267