Formalizada Suministros

Procediment obert harmonitzat per a la contractació del subministrament de productes químics, fungibles, articles de neteja i altres amb destinació als espais CIRE a l’interior dels centres penitenciaris de Catalunya i a altres espais externs.

Expediente: 0055/2026

Contrato de suministros formalizado por Centre d'Iniciatives per a la Reinserció (CIRE). Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 39830000. Adjudicado el 15 may 2026 a CODIBAIX SLU. Se recibieron 4 ofertas.

1.965.247
Presupuesto base
4.858.090
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
39830000
Publicación
24 mar 2026, 05:22
Fecha límite
13 feb 2026, 14:00
Duración
2 años
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
CODIBAIX SLU
NIF
B60221652
Importe
405.000
Ofertas recibidas
4

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 mar 2026
Anuncio de Pliegos 24 mar 2026
Fin Plazo Presentación 13 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 15 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 16 may 2026, 06:22

Más licitaciones de Centre d'Iniciatives per a la Reinserció (CIRE)