Formalizada Servicios

Privat de serveis d’espectacles artístics per a l’actuació artística de Miki Núñez en el marc de la Festa Major 2026

Expediente: 3258/2026

Contracte privat de serveis d’espectacles artístics per a l’actuació artística de Miki Núñez en el marc de la Festa Major 2026, que tindrà lloc el dia 28 de juny de 2026, a les 22.30 h, al Parc de Can Morral, a Abrera.

21.500
Presupuesto base
21.500
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Abrera, Barcelona (Cataluña)
Publicación
27 may 2026, 16:30

Organismo contratante

Ajuntament d'Abrera

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 may 2026
Anuncio de Pliegos 27 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 27 may 2026
Anuncio de Formalización 1 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 jun 2026, 12:11