Formalizada Servicios

Primera prorroga del servicio de Mantenimiento del sistema VTMS (Vessel Traffic System)

Expediente: 2026-00256

Contrato de servicios formalizado por Presidencia del Consejo de Administración de la Autoridad Portuaria de Barcelona (PORT DE BARCELONA) en Barcelona. Procedimiento negociado con publicidad. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 72510000. Adjudicado el 4 jul 2026 a SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA, S.A.. Se recibió 1 oferta.

435.633
Presupuesto base
435.633
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
72510000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
15 jul 2026, 13:34
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
SCHNEIDER ELECTRIC ESPAÑA, S.A.
NIF
A08008450
Fecha
4 jul 2026, 02:00
Importe
146.293
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 jul 2026
Anuncio de Pliegos 15 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 4 jul 2026
Anuncio de Formalización 26 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 jul 2026, 06:12

Mismo sector y zona (72 en Barcelona)

Abierta 15014024

Servei Gestionat d’operació de Sistemes TI

1.135.680 €

Abierta 006_26001570

Servei tècnic de suport especialitzat del sistema integral de gestió de les col·leccions dels museus municipals

138.368 €

Abierta V0952-OPER-S-26-010

L’objecte de la present contractació consisteix en la provisió d’una solució tecnològica que permeti la gestió i explotació dels jocs de loteria organitzats per Loteries de Catalunya, SAU, (LCAT). La solució inclourà la configuració dels respectius jocs, així com els serveis d’actualització i manteniment preventiu, correctiu i evolutiu dels sistemes i del programari aplicatiu associat als jocs en comercialització, tant existents com futurs.

7.500.000 €

Abierta CONTR/2026/0000000539

Subministrament i servei de desplegament, configuració i posada en servei del sistema corporatiu de control d’accés a la xarxa (NAC) amb la finalitat d’incorporar la filial FGC Mobilitat / línia R-Aeroport a la solució ja existent de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (Ref: POS128/26)

16.000 €

Abierta 12000741

Acuerdo marco sujeto a regulación armonizada para el suministro de material informático asociado al Puesto de Trabajo TMB. Los poderes adjudicadores son:Ferrocarril Metropolità de Barcelona, S.A.i Transports de Barcelona, S.A. i Projectes i Serveis de Mobilitat, S.A

Abierta CP-2026-24

Servei de manteniment dels armaris automatitzats de dispensació model Omnicell de l’Institut Català d’Oncologia a l’Hospitalet de Llobregat

22.938 €

Abierta TIC/2026/32

L’objecte d’aquest contracte és la realització del servei de desenvolupament de programari que ampliï les prestacions del sistema Genetec existent per a permetre la gestió autònoma de l’accés a la sala d’estudis, oberta 24 hores, de la Biblioteca Vapor Badia de Sabadell. Aquest desenvolupament consistirà en: -Una plataforma web per a la gestió de l’autorització de l’accés a la sala. -Un connector que interactuarà entre la plataforma web de gestió de l’autorització de l’accés i el sistema de gestió Genetec existent (que comunica amb l’equipament físic de la sala) per aconseguir el funcionament requerit. -Una aplicació per a dispositius mòbils. Així com el servei de manteniment i assistència del programari desenvolupat. Els detalls del programari i les condicions del servei d’assistència i manteniment es troben descrits amb detall al plec de prescripcions tècniques.

43.437 €

Abierta 57-26

Serveis de plataforma de seguretat i optimització d'aplicacions web (cdn, waf i protecció ddos) per a Barcelona Activa (Exp. 57-26).

13.650 €

Abierta JIA/2026/198

L’objecte d’aquest contracte de serveis és el desenvolupament informàtic i l’adaptació del mòdul de gestió de compres integrat en l’entorn SAGE200, que permeti gestionar tot el circuit de compres de l’organització —des de la proposta i autorització de comandes fins a la recepció i tramitació de les factures corresponents—, assegurant la seva traçabilitat i integració amb els sistemes de gestió econòmica existents. El contracte inclou igualment la incorporació i configuració d’un gestor documental connectat, que permeti l’arxiu, consulta, circuït de signatures i vinculació automàtica de la documentació generada en els diferents processos de compres, garantint-ne la seguretat i l’accessibilitat; així com el seu manteniment i suport.

70.000 €

Abierta CTON2026000030

El servei integral d’assistència a la tramitació electrònica de l’Ajuntament de Sant Vicenç dels Horts en l’atenció, suport, resolució d’incidències i consultes de la ciutadania en l’ús de serveis d’administració electrònica oferts per l’Ajuntament mitjançant qualsevol plataforma de tramitació electrònica que es posi a disposició de la ciutadania.

90.082 €

Más licitaciones de Presidencia del Consejo de Administración de la Autoridad Portuaria de Barcelona (PORT DE BARCELONA)