Formalizada Suministros

primera prórroga del servicio de garantía y mantenimiento del nuevo sistema integrado de radiocomunicaciones para los centros de control portuarios. Clave del expediente: 2026R320060. Ref. Servicio de Contratación: 2026-00223, relacionado con el 2022-00304.

Expediente: 2026-00223

Contrato de suministros formalizado por Presidencia del Consejo de Administración de la Autoridad Portuaria de Barcelona (PORT DE BARCELONA) en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 32344230. Adjudicado el 15 jun 2026 a COMSA INSTALACIONES Y SISTEMAS INDUSTRIALES, S.A.U. Se recibió 1 oferta.

856.800
Presupuesto base
927.800
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
32344230
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
19 jun 2026, 07:51
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
COMSA INSTALACIONES Y SISTEMAS INDUSTRIALES, S.A.U
NIF
A64381072
Fecha
15 jun 2026, 02:00
Importe
35.500
Ofertas recibidas
1

Documentos

(1)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 jun 2026
Anuncio de Pliegos 19 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 15 jun 2026
Anuncio de Formalización 21 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 26 jun 2026, 06:15

Mismo sector y zona (32 en Barcelona)

Abierta 2025/0034354

Contracte mixt consistent en el subministrament, instal·lació i posada en funcionament d’equips audiovisuals a l’auditori i dues sales de formació de l’Edifici Bogatell de la Diputació de Barcelona

138.124 €

Abierta CS/AH01/1101479153/26/PSS

Subministrament i instal·lació d’un sistema de trucada pacient-infermera a la planta 2a de l’Hospital General l’Hospital Universitari Vall d’Hebron

42.231 €

Abierta 2026/0012671.1

Subministrament sense instal·lació de vídeo projectors professionals amb alta resolució destinats a les exposicions, activitats culturals i instal·lacions audiovisuals de diferents espais del Centre de Cultura Contemporània de Barcelona (CCCB)

71.400 €

Abierta 2607MS11

Subministrament d'una interfície d'àudio sobre IP compatible amb protocol RAVENNA i AES67 SMPTE-2022-7 per la Cabina A d'Informatius del mitjà ràdio al campus Diagonal.

7.500 €

Abierta 004_26000142

Contractació del subministrament, instal·lació i manteniment dels equips de radiotransmissió per a l'Institut Municipal de Parcs i Jardins de Barcelona, amb mesures de contractació sostenible.

33.368 €

Abierta CTN2600410

L’objecte del contracte és la contractació d’una empresa externa que s’encarregui de la prestació del servei de gestió i d’operació dels equips audiovisuals existents a l’edifici, així com, la coordinació, assistència tècnica, la compra o lloguer del material tècnic complementari, com també el muntatge i desmuntatge dels actes institucionals i/o rodes de premsa que es duguin a terme dins de l’edifici de l’Agència Catalana de l’Aigua, situat al carrer Provença 260 de Barcelona, durant el termini contractual

27.640 €

Abierta CONTRACTACIO-SUMIN/2026000043

L’objecte del contracte consisteix en el subministrament, instal·lació i posada en funcionament de pantalles de les diferents pantalles i equips auxiliars definits al present Plec de Prescripcions Tècniques Particulars, així com la seva instal·lació, posada en marxa i el manteniment durant els primers 4 anys a comptar des de la data de la posada en marxa.

155.666 €

Abierta CONTR/2026/0000000495

Subministrament i posada en servei deprotecció perimetral de R-Aeroport per a FGC Mobilitat (Ref: PR08/26)

140.000 €

Abierta 2026-16 ICN2

L'objecte d'aquest contracte és el subministrament de switches de xarxa amb la finalitat de substituir i/o ampliar la xarxa actual de l’ICN2

35.000 €

Abierta CONTR/2026/0000000535

Subministrament de reposició de switchos de SAN pel CPD per Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (Ref: POS125/26)

38.000 €

Más licitaciones de Presidencia del Consejo de Administración de la Autoridad Portuaria de Barcelona (PORT DE BARCELONA)