Formalizada Servicios

Primera pròrroga del contracte de gestió del servei públic del Centre de dia per a la gent gran.

Expediente: 5539/2021

Primera pròrroga del contracte de gestió del servei públic del Centre de dia per a la gent gran, amb l'objectiu d'oferir atenció sociosanitària especialitzada i rehabilitadora per a les persones grans.

30.000
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
17 feb 2022, 13:15

Organismo contratante

Ajuntament de Roda de Berà

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 feb 2022
Anuncio de Pliegos 17 feb 2022
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 16 feb 2022
Anuncio de Formalización 17 feb 2022

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament de Roda de Berà

En la misma provincia (Tarragona)