Adjudicada Servicios

Prestació integral del servei públic municipal de la llar d’infants “El Tractoret" de Campllong ubicada al carrer de la Fira núm. 7, inclosos els serveis complementaris d’acollida i menjador

Expediente: X2026000109

Contrato de servicios adjudicado por Ajuntament de Campllong en Girona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 55523100. Adjudicado a Orió Eduserveis, SL.. Se recibió 1 oferta.

343.107
Presupuesto base
1.074.774
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
55523100
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
1 abr 2026, 16:04
Fecha límite
12 may 2026, 01:59
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
Orió Eduserveis, SL.
NIF
B55093843
Importe
337.107
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Ajuntament de Campllong

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 abr 2026
Anuncio de Pliegos 1 abr 2026
Fin Plazo Presentación 12 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 24 jun 2026, 06:22

Mismo sector y zona (55 en Girona)

Abierta 4/2026

Concessió administrativaper a l’ús privatiu del domini públic del Bar del centre cívic de Pau i licitació de la contractació

100 €

Abierta 2026051351

Prestació del servei d'àpats per al menjador escolar a les escoles bressol municipals 'Cavall Fort', 'El Pont', 'El Tren' i 'Garbí' de Girona

54.545 €

Abierta 2248/2026

L’objecte del contracte consisteix en definir els serveis a contractar, consistents en l’elaboració de menjar cuinat i el seu posterior transport fins als centres (Centre de Dia, Llar d’infants i instal·lacions del Casal d’estiu i del Casal esportiu)

117.410 €

Abierta 2026/ETSAE0327/00002792E

Cafetería RLM San Fernando Figueras

Formalizada X2025000242

Licitació per a l'atorgament d'una llicència d'ocupació del domini públic per exercir l'activitat de venda no sedentària amb un vehicle food truck destinat a creperia

720 €

Desierta 2026046106

Prestació, per part de l’empresa adjudicatària, del servei d’àpats per al menjador escolar a les escoles bressol municipals “Cavall Fort”, “El Pont”, “El Tren” i “Garbí” de Girona.

54.538 €

Adjudicada 2026/25/1403

Contracte de serveis corresponent al servei integral de menjador escolar per l'alumnat de diverses escoles del Gironès -Escola Carme Auguet i Escola Santa Eugènia de Girona i l’Escola Sant Jordi de Sant Jordi Desvalls- (Lot 1), i per a l'alumnat de l’ Escola Palau (Lot 2) de Girona, per al curs escolar 2026-2027.

475.076 €

Formalizada 2024/000270

Transmissió de l'autorització de la parada 172 del mercat de venda no sedentària de Roses

12.397 €

En evaluacion X2026000793

Concessió administrativa, per a l'explotació del bar del pavelló de Ribes de Freser, obertura de les instal.lacions i la neteja dels lavabos

8.400 €

En evaluacion 2026/7698

Servei per a la celebració dels actes institucionals i aperitiu de la festivitat de La Patrona de la Policia Local de Calonge i Sant Antoni.

16.380 €

Más licitaciones de Ajuntament de Campllong