En evaluacion Servicios

Prestació dels serveis tècnics per a la redacció del projecte bàsic i executiu de les obres de construcció del nou equipament municipal de caràcter sociocultural de Beuda, incloent l'estudi de seguretat i salut i la resta de documentació tècnica complementària necessària per a la seva aprovació, tramitació i posterior licitació de les obres.

Expediente: X2026000193

Contrato de servicios en evaluación por Ajuntament de Beuda. Categoría CPV 71000000.

38.647
Presupuesto base
38.647
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
71000000
Publicación
27 jul 2026, 15:12
Fecha límite
28 jul 2026, 02:00

Organismo contratante

Ajuntament de Beuda

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación 28 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 sep 2026, 06:23