Adjudicada Servicios

Prestació dels serveis postals d’enviament de notificacions administratives i altres trameses postals de l’Ajuntament de Blanes, d’acord amb les prescripcions tècniques. Aquest servei en desglossa en dues prestacions: - Prestació 1: Comunicacions administratives (cartes ordinàries, certificades i altres) - Prestació 2: Notificacions administratives (matèria tributària, certificades i altres) Aquest servei comprèn la recollida, admissió, classificació, tractament, curs, transport, distribució, lliurament i retorn de les comunicacions administratives, amb caràcter ordinari o certificat, generades per aquest Ajuntament, així com de les notificacions administratives, en format paper, que es generin en matèria tributària, multes, sancions, etc.

Expediente: 2026/5140R

Contrato de servicios adjudicado por Ajuntament de Blanes. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 64110000. Adjudicado a PRIVILEGE VICTORYSL. Se recibieron 3 ofertas.

57.851
Presupuesto base
57.851
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
64110000
Publicación
5 may 2026, 12:04
Fecha límite
20 may 2026, 16:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
PRIVILEGE VICTORYSL
NIF
B67108951
Importe
57.851
Ofertas recibidas
3

Organismo contratante

Ajuntament de Blanes

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 may 2026
Anuncio de Pliegos 5 may 2026
Fin Plazo Presentación 20 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 18 jul 2026, 06:22

Más licitaciones de Ajuntament de Blanes