Formalizada Servicios

Prestación de los servicios de vigilancia y seguridad privada del Mercado Central de Tarragona, de los Mercados de venta no sedentaria (mercados ambulantes), y de Ferias organizadas por MERCATS DE TARRAGONA, SA.

Expediente: 01/2026

Contrato de servicios formalizado por Mercats de Tarragona, SA en Tarragona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 79713000. Adjudicado el 17 jun 2026 a SEGURIDAD LEON 2018, SL. Se recibió 1 oferta.

684.987
Presupuesto base
2.117.644
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
79713000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:41
Fecha límite
21 mar 2026, 00:59
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
SEGURIDAD LEON 2018, SL
NIF
B55731285
Importe
679.870
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Mercats de Tarragona, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 21 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 17 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 ago 2026, 06:24

Mismo sector y zona (79 en Tarragona)

Abierta 467/2026-G626

Servicios de asistencia técnica para la colaboración y apoyo a la Intervención General del Ayuntamiento de Tarragona en el ejercicio de las funciones de control interno, mediante actuaciones de auditoria pública, control Financiero y otros Trabajos incluidos en los planes anuales de control Financiero, de acuerdo con la normativa vigente. Lote 1 Auditoría de cuentas. Lote 2 Auditoría operativa. Lote 3 Control financiero de subvenciones. Lote 4 Revisión de cuentas justificativas de subvenciones concedidas. Lote 5 Revisión de cuentas justificativas de subvenciones recibidas. Lote 6 Servicios de colaboración

370.309 €

Abierta 159/2026

L’objecte del contracte és la prestació d’un servei de consultoria especialitzada en Recursos Humans per a la definició, disseny i implantació del Model de Gestió de Persones del Consorci d’Aigües de Tarragona, amb la finalitat de dotar l’organització d’un marc coherent, integrat i operatiu que alineï els principals processos, models, polítiques i instruments de gestió de persones.

35.000 €

Abierta 33/2026-OS

L’objecte del present plec és l’establiment de les condicions que regiran la contractació dels serveis d’assessorament jurídic qualificat en matèria de: - Administratiu general i contractació pública (Lot 1) - Protecció de dades, DPD i transparència (Lot 2) - Fiscal i comptable (Lot 3)

49.800 €

Abierta 08/2026

El present contracte té per objecte la prestació dels serveis i subministraments per cobrir les necessitats de la instal·lació, muntatge, lloguer d’elements, desenvolupament i desmuntatge de la Primera Festa del Romesco de Tarragona 2026, organitzat per MERCATS DE TARRAGONA, SA, que se celebrarà els dies 16, 17 i 18 d’octubre de 2026 al tram final de la Rambla Nova i al Teatre Tarragona.

34.480 €

Abierta 1570/2026

Servei de Delegat de Protecció de Dades per l’Ajuntament de l’Ampolla

4.535 €

Abierta 1547/2026

Els serveis de vigilància, seguretat i control d'accessos pels esdeveniments de caràcter festiu, cultural i esportiu organitzats al municipi de l’Ampolla, consistent en la contractació de vigilants (sense arma) i auxiliars-controladors d’accessos, d’acord amb les especificitats de cada servei.

16.891 €

Abierta CSE/TM05/1101480950/27/PO

Servei de seguretat i auxiliars de servei

3.554.764 €

Abierta 1623

Contractació dels serveis per a l’organització dels esdeveniments agroalimentaris «Premis Nacionals a les Millors Mels de Catalunya», que consistirà en l’organització de l’edició dels «Premis Nacionals a les millors Mels de Catalunya».

80.400 €

Abierta CO 14/2026

Contractació, per lots, dels serveis de gestoria i assessorament laboral a Serveis Comarcals Mediambientals, SA

74.741 €

Abierta 501/2026 G626

Serveis de direcció artística, coordinació i gestió de la mediació cultural i accions educatives, coordinació d’execució i producció, i coordinació i gestió de la comunicació i desenvolupament de connexions amb la ciutadania del festival SCAN

98.271 €

Más licitaciones de Mercats de Tarragona, SA

Abierta 09/2026

CONTRACTACIÓ DEL SUBMINISTRAMENT DE CASETES I/O ESTANDS DE FUSTA, HAIMES I CARPES, PEL MUNTATGE DE FIRES I ESDEVENIMENTS GESTIONATS PER L'EMPRESA MERCATS DE TARRAGONA, SA, MITJANÇANT PROCEDIMENT DE L'ACORD MARC.

104.657 €

Abierta 09/2026

El present acord marc té per objecte el subministrament en règim de lloguer de casetes i/o estands de fusta, carpes i haimes, incloent-hi els serveis associats de transport, instal·lació, muntatge i desmuntatge, per a la celebració de fires, actes i esdeveniments gestionats per Mercats de Tarragona, SA. Els subministraments es contractaran en funció de les necessitats efectives que es produeixin durant la vigència de l'acord marc mitjançant els corresponents contractes basats.

87.214 €

Abierta 07/2026

PLEC DE CLÀUSULES ADMINISTRATIVES QUE REGEIXEN PER LA CONTRACTACIÓ MIXTA DE LA PRESTACIÓ DE SERVEIS I SUBMINISTRAMENT D’ELEMENTS PEL MUNTATGE DE LA SEGONA EDICIÓ DE LA FIRA MARIDA DE TARRAGONA DE L’ANY 2026

13.020 €

Abierta 08/2026

PLEC DE CLÀUSULES ADMINISTRATIVES QUE REGEIXEN PER LA CONTRACTACIÓ MIXTA DE LA PRESTACIÓ DE SERVEIS I SUBMINISTRAMENT D’ELEMENTS PEL MUNTATGE DE LA PRIMERA FESTA DEL ROMESCO DE TARRAGONA DE L’ANY 2026

41.106 €

Abierta 07/2026

El present contracte té per objecte la prestació dels serveis i subministraments per cobrir les necessitats de la instal·lació, muntatge, lloguer d’elements, desenvolupament i desmuntatge de la Segona Edició de la Fira Marida 2026, organitzada per MERCATS DE TARRAGONA, SA, que se celebrarà els dies 16, 17 i 18 d’octubre de 2026 al tram final de la Rambla Nova.

10.850 €