Adjudicada Servicios

Prestació del servei d'inspecció de seguretat alimentària per garantir el control sanitari oficial dels establiments alimentaris minoristes del municipi de Manlleu. Aquesta actuació es realitza en exercici de les competències municipals en matèria de protecció de la salubritat pública, d'acord amb la Llei 7/1985, de 2 d'abril, reguladora de les Bases del Règim Local, i la normativa sanitària i de protecció dels consumidors aplicable.

Expediente: 197846M

Contrato de servicios adjudicado por Ajuntament de Manlleu - Junta Govern Local. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 71631400. Adjudicado a MARTOM ALIMENTARIA SC. Se recibieron 2 ofertas.

12.584
Presupuesto base
31.410
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
71631400
Publicación
25 jun 2026, 14:04
Fecha límite
5 jun 2026, 01:59
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
MARTOM ALIMENTARIA SC
NIF
J65486631
Importe
12.040
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Manlleu - Junta Govern Local

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 jun 2026
Anuncio de Pliegos 25 jun 2026
Fin Plazo Presentación 5 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 24 jul 2026, 06:22