Adjudicada Servicios

Prestació del servei d'elaboració del pla de viabilitat de l’estructura permanent de cooperació transfronterera en educació superior UNIESCAT i Pla de capitalització del projecte EFA138/02 UNIESCAT (FEDER INTERREG POCTEFA 2021-2027). Exp. UdG-2025-0028

Expediente: UdG-2025-0028

Prestació del servei d'elaboració del pla de viabilitat de l’estructura permanent de cooperació transfronterera en educació superior UNIESCAT i Pla de capitalització del projecte EFA138/02 UNIESCAT (FEDER INTERREG POCTEFA 2021-2027).

46.000
Presupuesto base
46.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
25 nov 2025, 20:30

Organismo contratante

Universitat de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 nov 2025
Anuncio de Pliegos 25 nov 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 25 nov 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Universitat de Girona

En la misma provincia (Girona)