Adjudicada Servicios

Prestació del servei de monitoratge de dos programes adreçats a infants i adolescents, durant les vacances escolars d'estiu. Aquests programes ofereixen activitats esportives recreatives, serveis educatius de lleure i esport, fomentant la pràctica saludable, la socialització i la iniciació en modalitats esportives i jocs alternatius poc habituals. A més, aquest servei ha de permetre a les famílies conciliar la vida laboral i familiar, durant aquest període de vacances.

Expediente: CON.EXP2026000045

Contrato de servicios adjudicado por Ajuntament de Manresa en Barcelona. Lote 1. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 55243000. Adjudicado a ASSOCIACIÓ EDUCATIVA TROPEZANDO CON SUERTE. Se recibió 1 oferta.

36.505
Presupuesto base
89.072
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
55243000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
30 jun 2026, 16:05
Fecha límite
25 may 2026, 16:00
Duración
1 año
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
ASSOCIACIÓ EDUCATIVA TROPEZANDO CON SUERTE
NIF
G66473158
Importe
27.840
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Ajuntament de Manresa

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 jun 2026
Anuncio de Pliegos 30 jun 2026
Fin Plazo Presentación 25 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:28

Mismo sector y zona (55 en Barcelona)

Abierta 238/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del servei d’elaboració, subministrament i lliurament d’àpats (dinars, esmorzars i berenars), destinats al centre de dia de Cardedeu, a la comarca del Vallès Oriental, gestionat per SUMAR

77.552 €

Abierta SCPO2026000012

Prestació del servei de bar i la consergeria del Casal de la Gent Gran Nord de Montornès del Vallès en carrer Hermanas de la Virgen Niña, 4-6.

Abierta JIA/2026/200

Gestió i explotació de l’activitat de bar-cafeteria ubicat a l’equipament Pista Coberta d´Atletisme de Catalunya – Carme Valero Omedes.

7.020 €

Abierta 2026/2338

Concessió de serveis del bar del pavelló municipal d'esports de Cardedeu

7.200 €

Abierta X2026003345

L’objecte de l’autorització és la cessió de l’ús privatiu, sense transformació, del bé de domini públic constituït per l’espai del bar situat a l’indret del Camp de Futbol Municipal “Les Roques”

7.680 €

Abierta 2026-10L

Servei de menjador extern de Tecsal,S.A.

60.705 €

Abierta 065-26

Relatiu a la contractació del “Concessió del servei de bar i cafeteria del BCIN” gestionat per REACTIVACIÓ BADALONA, S.A., ubicat Marcus Porcius núm. 1, Polígon Les Guixeres, 08915, Badalona (Barcelona), amb codi d’expedient 065-26.

357.036 €

Abierta PAT.CDP2026000001

Concessió administrativa per a l’ús privatiu de diverses parades del Mercat Municipal Puigmercadal de Manresa, les quals s’agrupen en 5 lots.

750 €

Abierta 006_26000632

Serveis per a l’explotació i gestió del servei de bar-restaurant ubicat a la Fabra i Coats: Fàbrica de Creació, equipament cultural municipal adscrit a l’Institut de Cultura de Barcelona, amb mesures de contractació pública sostenible.

Abierta 32/2026

Servicio integral de restauración con sistema de línea caliente del Centro Gerontológico Municipal Can Serra de Sant Esteve Sesrovires.

449.887 €

Más licitaciones de Ajuntament de Manresa

Abierta CONEXP2026000075

L’objecte del present contracte és regular el contracte de serveis de secretaria tècnica i monitoratge, recepció i cobrament d’entrades per al Saló de la Infància i la Joventut, Campi qui Jugui 2026/2027. El Saló de la Infància i la Joventut, Campi qui Jugui, va dirigit preferentment als nens i nenes, nois i noies d’entre 1 i 12 anys de la Catalunya Central. Des de les darreres edicions però, algunes activitats s’han fet extensives a les persones adultes per afavorir les relacions intergeneracionals.

97.341 €

Abierta CONEXP2026000075

Contracte de serveis de secretaria tècnica i monitoratge, personal de recepció i cobrament de tiquets per al Saló de la Infància i la Joventut, Campi qui Jugui 2026/2027.

362.759 €

Abierta CONEXP2026000053

Servei de tallers d'educació per a la salut i promoció de l'estil de vida saludable en l'àmbit comunitari al municipi de Manresa

116.725 €

Abierta CONEXP2026000053

L’objecte del present contracte és l’organització i desenvolupament de tallers educatius en l’àmbit escolar i comunitari a la ciutat de Manresa, segons les condicions tècniques particulars establertes per la Unitat de Sanitat de l’Ajuntament de Manresa en el marc del Programa de Promoció de la Salut. La finalitat principal del Programa de Promoció de la Salut és fomentar hàbits i decisions que vagin encaminats a promoure un estil de vida saludable entre la ciutadania, especialment al col·lectiu que es troba en edat escolar.

56.914 €

Abierta CONEXP2026000111

Servei que consisteix en el disseny, la gestió, la coordinació, l’execució i l’avaluació dels tallers i formacions en matèria coeducativa, dividit en quatre lots

84.395 €