Formalizada Servicios

Prestació del servei de medicina assistencial per al personal resident al Districte Administratiu (c/Foc, 57 de Barcelona) en l’any 2026, amb la finalitat d’atendre de manera immediata les urgències mèdiques que es puguin produir al complex i de facilitar les consultes i diagnosis puntuals pel que fa referència a patologies de caràcter comú i lleu, fora de l’àmbit del que és estrictament la medicina del treball. L’objecte d’aquest contracte inclou també el subministrament de productes farmacèutics i l’aportació de material mínim per a la prestació del servei.

Expediente: EC-2026-7

Contrato de servicios formalizado por Departament d'Economia i Finances en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 85121100. Adjudicado el 18 mar 2026 a COLECTIVO CLARIS, SDAD COOP. Se recibió 1 oferta.

70.624
Presupuesto base
211.872
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
85121100
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:37
Fecha límite
9 ene 2026, 15:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
COLECTIVO CLARIS, SDAD COOP
NIF
F58026022
Importe
64.500
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 9 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 18 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 20 mar 2026, 05:22

Mismo sector y zona (85 en Barcelona)

Abierta 2026/2402

L’objecte del contracte és la prestació del Servei Municipal de Canguratge i Cures Puntuals a Domicili per a infants i adolescents de 0 a 16 anys residents a Martorelles, ampliable excepcionalment fins als 21 anys en situacions de discapacitat o diversitat funcional degudament acreditades. El servei s’emmarca en les actuacions finançades pel Pla Corresponsables impulsat pel Ministeri d’Igualtat i el Departament d’Igualtat i Feminisme de la Generalitat de Catalunya i té per finalitat facilitar la conciliació de la vida familiar, laboral, educativa i personal de les famílies, afavorir la corresponsabilitat en les cures, reduir les desigualtats de gènere derivades de la sobrecàrrega de les tasques de cura i garantir una atenció professional, segura i de qualitat als infants i adolescents. El contracte inclou:  Prestació directa de serveis de cura puntual a domicili.  Coordinació tècnica del servei.  Valoració i gestió de les demandes derivades pels Serveis Socials.  Cobertura ordinària i urgent.  Registre, seguiment i control d’activitat.  Elaboració d’informes i memòries.  Coordinació amb els Serveis Socials Bàsics.  Implementació dels protocols de protecció a la infància.  Accions de sensibilització en corresponsabilitat.

9.351 €

Abierta 01040604/2026/21

Contractació de la prestació del servei de mediació comunitària i convivència ciutadana de l’Ajuntament de Sant Pere de Ribes, d’acord amb aquest plec de clàusules administratives particulars i de prescripcions tècniques. Els objectius del servei de mediació comunitària i convivència ciutadana seran els següents: • Oferir un recurs gratuït per a la ciutadania del municipi que vulguin trobar una solució alternativa als conflictes al sistema judicial. • Promoure i facilitar el dret de la ciutadania de resoldre els seus propis conflictes. • Activar dins la xarxa sociocomunitària un projecte que fomenti i afavoreixi la convivència i la cultura de la pau i el diàleg entre tota la ciutadania. • Vetllar per la implementació adequada del servei a nivell de suport tècnic i logístic. • Fomentar la convivència i la comunicació dels ciutadans i ciutadanes del municipi per tal de millorar les relacions interpersonals. • Potenciar la corresponsabilitat i la participació activa de la ciutadania en la gestió i resolució dels conflictes que els afecten. • Millorar el diàleg entre les persones i els diferents col·lectius deSant Pere de Ribes acceptant que el conflicte comporta canvi i és constructiu. • Instal·lar el diàleg com a forma alternativa de resolució de conflictes basada en el respecte i la igualtat. • Gestió de la reeducació a través, entre d’altres, de programes de mesures comunitàries alternatives a la sanció. • Oferir unes infrastructures mínimes de confidencialitat i atenció personalitzada que garanteixin el procés de mediació (professional adequat, despatx equipat, normativa de funcionament clara, codi deontològic...). • Formar els agents derivadors i els col·lectius interessats sobre el procés de mediació. • Fer pedagogia de la mediació. • Afavorir la reflexió sobre els conflictes i la posterior recerca d’acords negociats i satisfactoris per les dues parts. • Millorar les circumstàncies conflictives que porten al detriment de la convivència • Evitar i prevenir

117.174 €

Abierta 906675/26

Servei consistent en la realització de les revisions oftalmològiques al personal de l’AMB, IMET i IMPSOL

27.120 €

Abierta 2025/6818

Servicio de recogida de animales de compañía y gestión de las colonias de gatos ferales

109.050 €

Abierta SGT/2026/1887

L'objecte de la contractació és la prestació dels serveis d'assistència veterinària integral i de perruqueria canina necessaris per garantir la salut, el benestar animal i la plena operativitat dels 5 gossos adscrits a l'Equip Caní de la Policia Municipal de Sabadell.

13.372 €

Abierta 2026/11354F

L’objecte del contracte és el servei d’orientació i acompanyament a famílies de Santa Perpètua de Mogoda (d’ara endavant SOAF) és un servei de suport integral a les famílies per a la millora del seu benestar emocional i relacional, amb un ventall d’intervencions que van des de la prevenció fins al tractament més especialitzat. Aquest és un servei d’accés universal, de caràcter preventiu, i que s’integra en el Sistema català de Serveis socials com a servei complementari als equips de serveis socials.

214.550 €

Abierta SEC 2025 135

Contractació del servei d’orientació per a joves (Enllaç)

81.959 €

Abierta 2026/0006896

Serveis relatiu a l’execució d’accions de sensibilització adreçades a la ciutadania en l’àmbit de la convivència i la diversitat, dividit en 2 lots

57.825 €

Abierta 001_26003126

La gestió integral del Sistema Integral Municipal d’Informació, Orientació, Dinamització i Assessorament per a Joves (SIMIODA)

2.800.947 €

Abierta SEC/2026/849

Servei de psicopedagogia i logopèdia període 2026-2028.

25.920 €

Más licitaciones de Departament d'Economia i Finances

Abierta EC-2026-201

Subministrament de vestuari i calçat d’hivern destinat al col·lectiu de xofers i xoferes dels serveis de representació del Departament d’Economia i Finances. El vestuari objecte de subministrament per persona és el següent: una americana, uns pantalons, tres camises/bruses, una corbata o fulard, un parell de sabates i una parca. Es preveu la possibilitat que, a criteri de la persona treballadora, la tercera camisa pugui ésser substituïda per uns pantalons.

72.000 €

Abierta EC-2026-201

EC 2026 201Subministrament de vestuari i calçat d’hivern destinat al col·lectiu de xofers i xoferes dels serveis de representació del Departament d’Economia i Finances.

72.000 €

Abierta ECO-08/26

Realització dels serveis d’auditoria financera dels comptes anuals i, quan correspongui, de verificació de l’estat d’informació no financera (EINF), d’acord amb la normativa vigent d’aplicació, relatius als exercicis 2026 a 2028 de les entitats participades majoritàriament per l’Administració de la Generalitat de Catalunya següents: - Aeroports de Catalunya, SLU - Centrals i Infraestructures per a la Mobilitat i les Activitats Logístiques, SA (CIMALSA) - Terminal Intermodal de l’Empordà, SL - Forestal Catalana, SA - Intracatalònia, SA - Circuits de Catalunya, SL - Energies Renovables Públiques de Catalunya, SAU El servei de verificació de l’estat d’informació no financera només està previst per a la societat Forestal Catalana, SA. En tots els exercicis l’entitat adjudicatària del contracte efectuarà les tasques d’auditoria sense supervisió de la Intervenció General, sense perjudici que posteriorment, seguint criteris de risc s’inclogui a alguna d’aquestes entitats dins del seu pla anual d’actuacions en algun dels exercicis objecte d’aquest contracte. La Direcció General del Patrimoni de la Generalitat de Catalunya (DGPGC) farà la direcció del contracte, atesa la responsabilitat del titular d’aquesta Direcció que exerceix la representació de l'Administració de la Generalitat com a soci únic en les societats, en el capital social de les quals, la Generalitat participa directament i totalment, i la representació en les juntes generals de la resta de societats en les quals la Generalitat participa directament (art. 38 de l’Estatut de l’Empresa Pública Catalana). La DGPGC i la Intervenció General de la Generalitat de Catalunya podran tenir accés als papers de treball continguts en els expedients de les auditories/verificacions objecte d’aquest contracte, bé en el transcurs de la seva execució, bé un cop finalitzada aquesta.

208.260 €

Abierta EC-2026-157

Servei extern de suport a la Intervenció delegada al Departament d’Educació i Formació Professional de la Generalitat de Catalunya per a la realització dels controls financers que s’hagin d’efectuar a centres educatius públics no universitaris de la Generalitat de Catalunya, amb règim d’autonomia econòmica.

51.408 €

Abierta EC-2026-157

EC-2026-157 Servei extern de suport a la Intervenció delegada al Departament d’Educació i Formació Professional de la Generalitat de Catalunya per a la realització dels controls financers que s’hagin d’efectuar a centres educatius públics no universitaris de la Generalitat de Catalunya, amb règim d’autonomia econòmica.

51.408 €