Desierta Servicios

Prestació del servei de manteniment i reparació de la flota de vehicles municipals propietat de l’Ajuntament de La Roca del Vallès. S’inclou el manteniment ordinari, les revisions i gestions de la Inspecció Tècnica de Vehicles (ITV), el canvi de pneumàtics, les punxades, reparació de les avaries, danys i desperfectes, neteges, i en general, totes aquelles actuacions, que permetin poder mantenir els vehicles en les condicions adequades de funcionament i seguretat, i alhora poder prestar el servei pel qual estan destinats.

Expediente: 203920Y

Contrato de servicios declarado desierto por Ajuntament de la Roca del Vallès en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 50110000.

18.000
Presupuesto base
46.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
50110000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
28 may 2026, 10:03
Fecha límite
15 jun 2026, 15:00
Duración
2 años

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 may 2026
Anuncio de Pliegos 28 may 2026
Fin Plazo Presentación 15 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 19 jun 2026, 06:24

Mismo sector y zona (50 en Barcelona)

Abierta 16132284

Servei d’auscultació de carril mitjançant corrents induïdes i ultrasons

905.981 €

Abierta SS-/001-26

L'objecte de la licitació és la de contractar el servei de manteniment d'un total de 136 aparells elevadors, distribuïts en tres lots, en edificis gestionats per Pla de Besòs, SAU-OLH, al barri de La Mina de Sant Adrià de Besòs.

255.439 €

Abierta X2026000305

Servei de neteja i desinfecció del sistema de ventilació i climatització, així com la realització de la inspecció i avaluació de les condicions ambientals (CAI), de les oficines centrals de la societat i del Centre d'activitats de La Farga, GEM,S.A.

35.950 €

Abierta CSE/AH02/1101481806/27/PS

Servei de revisió i reparació d'endoscopis rígids de l'Hospital Universitari de Bellvitge

46.750 €

Abierta 904985/26

Adquisició i manteniment del digestor i destil·lador automàtic amb valorador integrat per la determinació del nitrogen Kjeldahl i amoni.

106.000 €

Abierta 26/053

Servicios de mantenimiento integral, gestión y aprovisionamiento energético de las instalaciones de producción térmica de los edificios de vivienda del IMHAB, con medidas de contratación pública sostenible

2.904.000 €

Abierta 5/2026/CSOH

Señalización

300.000 €

Abierta 2026/9781L

L’objecte d’aquesta licitació és la contractació promoguda pel Servei de Seguretat Ciutadana, Convivència i Protecció Civil de l’Ajuntament de Santa Perpètua de Mogoda, consistent en la prestació del servei de retirada de vehicles de la via pública, i el seu posterior trasllat al dipòsit municipal o al lloc indicat per la Policia Local, quan l’Ajuntament ho determini

179.081 €

Abierta CTON2026000033.

Servei de neteja de vehicles de propietat, renting, lloguer o altre ús municipal de l’Ajuntament de de Sant Vicenç dels Horts, Lot 1

36.600 €

Abierta 5933/2025

Servei de manteniment de les instal·lacions de protecció, passiva i activa, contra incendis dels diferents equipaments municipals de l'Ajuntament de Caldes de Montbui

112.657 €

Más licitaciones de Ajuntament de la Roca del Vallès

Abierta 201553K

Servei de transport amb autocar per les activitats esportives, educatives, culturals, de de lleure i de promoció de la salut, organitzades o coordinades per l'Ajuntament

47.487 €

Formalizada 198681-X

Actuació artística del grup musical Els Catarres a la Festa Major d'estiu de la Roca del Vallès

18.000 €

Formalizada 198681-X

Contractació del servei d'actuació del grup musical Els Catarres per a la Festa Major d'estiu de la Roca del Vallès 2026, el divendres 11 de setembre a la carpa de Festa Major, situada a la Plaça Sant Jordi com a grup cap de cartell.

18.000 €

En evaluacion 181944A

Reparació de les patologies detectades a l'edifici del Centre Cultural de la torreta i l'adequació de la seva terrassa.

175.234 €

Formalizada 164536A

El present contracte té per objecte la contractació del servei de repartiment domiciliari de publicacions oficials amb o sense adreça ni destinatari vinculades a campanyes de comunicació, entre les quals s’inclouen butlletins, revistes municipals, programes de festes majors i de les festes anuals del municipi com les de Nadal, tríptics de nous serveis municipals, repartiments de cartes sobre qualsevol matèria, domicilis de gent gran, repartiments a domicilis de gent gran i a domicilis d'un nucli concret, etc. En definitiva, disposar d’un servei postal, porta a porta, amb la finalitat de fer arribar l’acció municipal i els serveis que presta a la ciutadania. També s’inclou amb l’objecte del contracte la penjada de cartells informatius o de difusió comunicativa d’activitats en els punts d’enganxada habilitats per l’Ajuntament.

79.955 €