Formalizada Servicios

Prestació del servei de manteniment i conservació dels espais verds (sector 1), arbrat viari (sector 3), i jocs infantils i mobiliari urbà (sector 7) de la ciutat de Sabadell.

Expediente: OTU/2024/105

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Sabadell en Barcelona. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 77211500. Adjudicado el 29 abr 2025 a AMBITEC SERVICIOS AMBIENTALES SAU. Se recibieron 2 ofertas.

9.473.340
Presupuesto base
11.368.008
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
77211500
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
29 mar 2026, 06:23
Fecha límite
28 nov 2024, 00:59
Duración
4 años
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
AMBITEC SERVICIOS AMBIENTALES SAU
NIF
A65208084
Importe
2.017.233
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Sabadell

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 mar 2026
Anuncio de Pliegos 29 mar 2026
Fin Plazo Presentación 28 nov 2024
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 29 abr 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 mar 2026, 06:23

Mismo sector y zona (77 en Barcelona)

Abierta 2026AO0120AC

Servicios mantenimiento integral de las zonas ajardinadas gestionadas por Barcelona de Serveis Municipals, S.A. en el Anillo Olímpico de Montjuic

800.897 €

Abierta 534/2026

Constitueix l’objecte del contracte els treballs de manteniment de les franges perimetrals de protecció contra els incendis forestals i de les zones verdes interiors de titularitat municipal (d’ara endavant, zones verdes) de les urbanitzacions d’Arenys de Munt: L’Ajup, Aiguaviva, Collsacreu, La Creueta, Santa Rosa dels Pins i Els Tres Turons.

49.154 €

Abierta ICSOL-2027-5

MRU/OBT Trabajos de conservación, mantenimiento del suelo urbanizado, obras de urbanización, construcciones rurales y naves industriales del patrimonio del Instituto Catalán del Suelo situados en la zona 3 de Cataluña. Comarcas: Vall d'Aran, Pallars Sobirà, Alta Ribagorça, Pallars Jussà, Noguera, Alt Urgell, Pla d'Urgell, Urgell, Segrià, Garrigues, Anoia, Cerdanya, Solsonès y Segarra

500.000 €

Abierta 2026/1640

Contracte del servei d’esporga de l’arbrat viari de Sant Pol de Mar

44.000 €

Abierta 009_26000055

Servei de gestió dels horts hidropònics horitzontals del projecte “Hort al terrat”, de l’Institut Municipal de Persones amb Discapacitat de l’Ajuntament de Barcelona.

113.699 €

Abierta 2026-105-CL-GOAP

Servei de manteniment integral de les zones enjardinades del Port i Canal de Badalona.

74.546 €

Abierta 26-092

Servei de manteniment dels sistemes de reg per aspersió, difusió i degoteig automàtics i manuals i boques de reg manual municipals de la ciutat de Cornellà, tant els situats en la via pública com els que s’emplacen en dependències municipals (incloses Escoles Bressol i CEIP’s), així com el manteniment de les fonts públiques i ornamental. S’exclouen del present contracte els sistemes de reg dels camps de futbol municipals.En aquest manteniment s’inclou el servei de desinfecció dels emissors de reg i font ornamental.

1.019.968 €

Abierta 3106-4384/2026

El servicio de mantenimiento de los espacios verdes municipales de Esparreguera

1.165.930 €

Abierta CSE/AH01/1101476752/27/PO

Servei d'esporga i tala d'arbres a totes les zones enjardinades de la urbanització de l'Hospital Universitari Vall d'Hebron

52.350 €

Abierta 1/2026

Servicios de conservación y mantenimiento de los elementos que componen las zonas ajardinadas de los espacios de la Vila Universitaria del Campus de la Universitat Autònoma de Barcelona

299.130 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sabadell

Abierta OTU/2026/310

Servei de supervisió dels següents aspectes relacionats amb la seguretat dels parcs i jardins de Sabadell: LOT 1 SUPERVISIÓ DE LA SEGURETAT I SALUT EN LES TASQUES DE MANTENIMENT DELS ESPAIS VERDS. Supervisió del compliment de la normativa de seguretat i salut durant l?execució de les tasques de manteniment LOT 2 SUPERVISIÓ DE LA PREVENCIÓ DE LA LEGIONEL·LOSI EN ELS REGS AERIS DELS ESPAIS VERDS I EN LES FONTS ORNAMENTALS : Supervisió del compliment de la normativa de control i prevenció de la legionel·losi en els espais amb reg aeri i en les fonts ornamentals de la ciutat de Sabadell LOT 3 SUPERVISIÓ DEL CONTROL DEL RISC DE L'ARBRAT: Supervisió de compliment del Protocol d'avaluació i control del risc de l'arbrat LOT 4 SUPERVISIÓ DE LA GESTIÓ INTEGRAL DE PLAGUES DELS ESPAIS VERDS: Supervisió del compliment de la normativa en relació a la Gestió Integrada de Plagues i a l'ús dels productes fitosanitaris. Registre dels tractaments fitosanitaris

98.279 €

Abierta TNE/2026/24

L'objecte del contracte és la realització d'inspeccions als establiments industrials i l'anàlisi de la qualitat dels seus abocaments d'aigües residuals, el control de la qualitat de l'aigua d'entrada i de sortida de les depuradores de Sabadell i la de l'aigua dels rius per controlar l'impacte dels possibles abocaments al medi

100.111 €

Abierta SGT/2026/7

El contrato tiene por objeto el suministro e instalación de cámaras de videovigilancia en la ciudad de Sabadell, a la vía publica. Se tendrá que realizar de conformidad con el "Proyecto Suministro e instalación de cámaras de videovigilancia Modificado" aprobado por la Junta de Gobierno Local, en sesión ordinaria, el 23 de marzo de 2026.

242.448 €

Abierta URB/2026/24

333/2026 Projecte executiu de les obres de reforma del carrer de l'Alcalde Ribé

693.246 €

Abierta OBM/2026/37

332/2026 Projecte de sala d'estudi i lectura en autoservei a la Biblioteca Vapor Badia

486.368 €