Formalizada Servicios

Prestació del servei consistent en els treballs de reducció de la densitat d’arbrat, i d’estassada i trituració del sotabosc a les franges perimetrals de prevenció d’incendis alvoltant d’urbanitzacions i nuclis vulnerables, al terme municipal de Tarragona, en els termes que es descriuen en el Plec de prescripcions tècniques.

Expediente: 766/2025/G626

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Tarragona en Tarragona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 3 años. Categoría CPV 77312000. Adjudicado el 4 feb 2026 a Gil Forestal, SL. Se recibieron 6 ofertas.

127.321
Presupuesto base
152.785
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
77312000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:41
Fecha límite
30 oct 2025, 15:00
Duración
3 años

Adjudicación

Adjudicatario
Gil Forestal, SL
NIF
B44187078
Importe
74.887
Ofertas recibidas
6

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Tarragona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 30 oct 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 4 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 17:50

Mismo sector y zona (77 en Tarragona)

Adjudicada 3893/2026

servei de neteja de franges vegetals al municipi de Roda de Berà 2026.

23.870 €

Desierta 28/2026-OS

L’objecte del contracte és definir i regular la contractació del servei de poda d’arbrat i destoconament de soques en diferents punts del municipi de Calafell. És necessari realitzar en determinades èpoques de l’any, la poda dels arbres de les diferents zones del municipi per tal de que l’arbrat rebrolli i evitar així també la caiguda de les fulles que poden provocar brutícia i el taponament dels embornals. Així mateix, també és necessari per la seguretat pública retirar les soques que es troben a la via o zones públiques i/o que poden fer afectacions als vials públics.

23.140 €

Formalizada 1992/2026 (segona licitació)

Subministrament, instal·lació i manteniment de gespa artificial, amb retirada prèvia de la gespa existent, al camp de futbol de l'Arenal de l'Hospitalet de l'Infant

171.721 €

Formalizada 4390390004-2026-0000653

Serveis d'actuacions de manteniment de les lleres del barranc Vinaixarop-Camarles

28.161 €

Formalizada REU-37/2025

Servicio De Control De Fauna En El Aeropuerto De Reus

59.900 €

Adjudicada X2025095579

L’execució del servei de neteja de la part baixa de la riera de Riudoms, segons condicions descrites al Plec de prescripcions tècniques elaborat per la Sra. Sònia Juncosa Llauradó, enginyera industrial municipal del departament de Serveis, Medi Ambient i Platges.

49.066 €

Formalizada 2024-2719

L’objecte d’aquesta contractació és el servei de manteniment de zones verdes, arbrat viari, equipaments, espais periurbans, solars i torrents al municipi del Perelló

160.000 €

En evaluacion DSA-265/2026

Servicio De Control De Fauna En El Aeropuerto De Reus

245.400 €

Adjudicada 8004330008-2026-0006157

L'objecte d'aquest contracte és el manteniment general i conservació de l’espai forestal i de lleure de l’Albereda. Aquest contracte està reservat a Centres especials de treball d’iniciativa social (CETIS)

54.634 €

En evaluacion 4305420002-2026-0001426

Contratación para el servicio de mantenimiento de jardinería de los espacios verdes i el arbolado viario urbano del municipio de la Espluga de Francolí

240.716 €

Más licitaciones de Ajuntament de Tarragona

Abierta 504/2026/G626

Servei de redacció i direcció d’obra del projecte de consolidació i restauració de les estructures arqueològiques i del projecte d’adequació, de la Reserva Arqueològica Xavier Dupré- Camí de la Fonteta, de Tarragona.

79.100 €

Abierta 504/2026/G626

L’objecte d’aquest contracte és la contractació dels serveis tècnics per la redacció i direcció facultativa dels projectes executius següents: • Consolidació i restauració de les estructures arqueològiques de la Reserva Arqueològica Xavier Dupré-Camí de la Fonteta, Tarragona. • Adequació de la Reserva Arqueològica Xavier Dupré-Camí de la Fonteta, Tarragona

79.100 €

Abierta 467/2026-G626

Serveis de col·laboració i d'assistència tècnica a la Intervenció General en actuacions d'auditoria pública i control financer

888.742 €

Abierta 467/2026-G626

Servicios de asistencia técnica para la colaboración y apoyo a la Intervención General del Ayuntamiento de Tarragona en el ejercicio de las funciones de control interno, mediante actuaciones de auditoria pública, control Financiero y otros Trabajos incluidos en los planes anuales de control Financiero, de acuerdo con la normativa vigente. Lote 1 Auditoría de cuentas. Lote 2 Auditoría operativa. Lote 3 Control financiero de subvenciones. Lote 4 Revisión de cuentas justificativas de subvenciones concedidas. Lote 5 Revisión de cuentas justificativas de subvenciones recibidas. Lote 6 Servicios de colaboración

370.309 €

Abierta Compres Exp490/2026 G626

Subministrament de tres llicències MySQL Enterprise Edition i el suport avançat de l’arquitectura MySQL de l’Ajuntament de Tarragona.

83.364 €