Formalizada Servicios

Prestació de serveis de cura i lleure fora de l’horari escolar per a infants de la comarca del Solsonès entre 3 i els 12 anys emmarcat en el Programa Temps per Cures promogut pel Departament d’Igualtat i Feminisme de la Generalitat de Catalunya

Expediente: 295/2025

Prestació de serveis de cura i lleure fora de l’horari escolar per a infants de la comarca del Solsonès entre 3 i els 12 anys emmarcat en el Programa Temps per Cures promogut pel Departament d’Igualtat i Feminisme de la Generalitat de Catalunya

193.092
Presupuesto base
193.092
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Solsonès, Lleida (Cataluña)
Publicación
20 oct 2025, 11:00

Organismo contratante

Consell Comarcal del Solsonès

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 oct 2025
Anuncio de Pliegos 20 oct 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 19 sep 2025
Anuncio de Formalización 20 oct 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:09

Más licitaciones de Consell Comarcal del Solsonès

Formalizada 253/2026

Contractació de les obres incloses en el “Projecte bàsic i d’execució de les obres d’arranjament i reparació de camis de la xarxa de camins d’interès comarcal (Xarxa veïnal i rural) a la comarca del Solsonès – Anualitat 2026 – Pavimentació amb mescla bituminosa”

548.577 €

Formalizada 253/2026

Contractació de les obres incloses en el “Projecte bàsic i d’execució de les obres d’arranjament i reparació de camis de la xarxa de camins d’interès comarcal (Xarxa veïnal i rural) a la comarca del Solsonès – Anualitat 2026 – Pavimentació amb mescla bituminosa”

548.577 €

Formalizada Expedient 252/2026

Contractació de les obres incloses en el “Projecte bàsic i d’execució de les obres d’arranjament i reparació de camins de la xarxa de camins d’interès comarcal (Xarxa veïnal i rural) a la comarca del Solsonès – Anualitat 2026 – Cunetes de formigó i sistemes de protecció de talussos –“

158.877 €

Formalizada Expedient 252/2026

Contractació de les obres incloses en el “Projecte bàsic i d’execució de les obres d’arranjament i reparació de camins de la xarxa de camins d’interès comarcal (Xarxa veïnal i rural) a la comarca del Solsonès – Anualitat 2026 – Cunetes de formigó i sistemes de protecció de talussos –“

158.877 €

Adjudicada 345/2026

Contractació del servei de menjador escolar gestionat pel Consell Comarcal del Solsonès en diferents centres educatius públics de la comarca

1.609.592 €

En la misma provincia (Lleida)