Adjudicada Servicios

Prestació de serveis d'assistència tècnica per a la realització de les verificacions sobre el terreny previstes pels ajuts per a vehicles elèctrics i punts de recàrrega, Programa MOVES III 2021, i d'incentius lligats a l'autoconsum i emmagatzematge, amb fonts d'energia renovable, i implantació de sistemes tèrmics renovables.

Expediente: ICAEN-2026-24

Contrato de servicios adjudicado por Institut Català d'Energia (ICAEN). Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 3 meses. Categoría CPV 71631000. Adjudicado a Burotec Consultoria Tecnica S.L. Se recibieron 6 ofertas.

180.000
Presupuesto base
180.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
71631000
Publicación
8 may 2026, 11:32
Fecha límite
20 may 2026, 16:00
Duración
3 meses
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
Burotec Consultoria Tecnica S.L
NIF
B78964194
Importe
90.000
Ofertas recibidas
6

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 8 may 2026
Anuncio de Pliegos 8 may 2026
Fin Plazo Presentación 20 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 12 ago 2026, 06:23

Más licitaciones de Institut Català d'Energia (ICAEN)