En evaluacion Servicios

Plataforma tecnològica de gestió documental i arxiu únic electrònic de l'Ajuntament de Mollet del Vallès

Expediente: COSU/25028

Contractació d’una plataforma tecnològica de gestió documental i arxiu que permeti, a grans trets, la gestió de l’arxiu físic i de l’arxiu electrònic únic, la preservació a llarg termini dels seus documents i expedients, l’accés controlat a la informació custodiada i la difusió del contingut documental digital. La gestió documental engloba documents electrònics (EDMS/ERMS), expedients físics tradicionals, expedients híbrids, altres documents, objectes digitals i dades que formin part dels sistemes d’informació de l’Ajuntament, així com documents que són patrimoni documental de l’Ajuntament (ja sigui per creació o ingrés extern).

235.598
Presupuesto base
235.598
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Mollet del Vallès, Barcelona (Cataluña)
Publicación
10 jun 2026, 06:16

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 jun 2026
Anuncio de Pliegos 10 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 25 jul 2026, 12:12

Más licitaciones de Ajuntament de Mollet del Vallès

En la misma provincia (Barcelona)