Formalizada Servicios

Per part de l’Àrea de Persones, s’ha detectat la necessitat formativa en lideratge d’equips per a un col·lectiu específic del personal propi de la UOC, concretament per aquelles persones que han promocionat durant els darrers dos anys a una posició de DGO o assimilat i que comporta el lideratge d’equips amb dependència jeràrquica. En aquest col·lectiu s’ha identificat la necessitat de desenvolupament de la seva capacitat de lideratge, com a competència clau, per a dur a terme el seu rol com a responsable d’equip. El col·lectiu requereix un programa formatiu que els acompanyi a través de tallers vivencials i pràctics que els ajudi a desenvolupar les seves competències com a líders i a reflexionar sobre diferents situacions i en relació a les diferents habilitats crítiques d’un líder. Així mateix, el programa ha de ser un espai per a compartir experiències i bones pràctiques entre ells mateixos. L’objectiu principal d’aquest programa és empoderar els nous responsables d’equip perquè puguin liderar amb èxit, gestionar eficaçment i desenvolupar els seus equips. Se centrarà en les habilitats clau necessàries per a realitzar la seva funció de manera efectiva

Expediente: ESP30/CSUC2310/C1

Contrato de servicios formalizado por Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya. Procedimiento restringido. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 80530000. Adjudicado el 20 may 2026 a CristinaMartínez Ballestero | Umanbi. Se recibió 1 oferta.

14.828
Presupuesto base
14.828
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Restringido
CPV principal
80530000
Publicación
26 may 2026, 12:03
Fecha límite
15 may 2026, 16:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
CristinaMartínez Ballestero | Umanbi
NIF
16577314H
Importe
14.828
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 26 may 2026
Anuncio de Pliegos 26 may 2026
Fin Plazo Presentación 15 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 20 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 may 2026, 06:23