Formalizada Servicios

Patrociniamb la Federació Espanyola de Triatló del Campionat Europa Triatló, Paralímpic i Multiesport 2026 que se celebrarà en dues poblacions catalanes distribuït en els lots següents: Lot 1. Campionat d'Europa de Triatló i Triatló Paralímpic Tarragona 2026, els dies 13 al 14 de juny, a Tarragona, fins al 31 d'agost amb el lliurament de la Memòria del Retorn publicitari. Lot 2. Campionat d'Europa Multiesport Banyoles 2026, de l'11 al 19 de juliol de 2026, a Banyoles fins al 31 d'agost amb el lliurament de la Memòria del retorn publicitari.

Expediente: ESP-2026-8

Contrato de servicios formalizado por Departament d'Esports. Lote 1. Procedimiento negociado con publicidad. Categoría CPV 79341000. Adjudicado el 12 jun 2026 a Federación Española de Triatlón. Se recibió 1 oferta.

330.000
Presupuesto base
330.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
79341000
Publicación
12 jun 2026, 18:00
Fecha límite
11 jun 2026, 14:00
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
Federación Española de Triatlón
NIF
Q0878004A
Importe
230.000
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Departament d'Esports

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 jun 2026
Anuncio de Pliegos 12 jun 2026
Fin Plazo Presentación 11 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 12 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 13 jun 2026, 06:22