Formalizada Servicios

Patrocini esdeveniment singular i únic 72è TORNEIG COMTE DE GODÓ A BARCELONA edició 2025

Expediente: CCE-2025-194

Patrocini de les retransmissions en directe els dies 12 al 20 d’abril i en diferit de l’esdeveniment singular i únic 72è TORNEIG COMTE DE GODÓ A BARCELONA a través dels diferents canals i plataformes digitals amb cobertura nacional i internacional fins al 31 d’agost de 2025 i activitats de patrocini, entre el Consell Català de l’Esport, patrocinador, el Reial Club de Tennis Barcelona-1899 (RCTB) com a patrocinat per raons d’exclusivitat.

420.000
Presupuesto base
420.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
15 abr 2025, 01:37

Organismo contratante

Consell Català de l'Esport

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 abr 2025
Anuncio de Pliegos 15 abr 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 13 abr 2025
Anuncio de Formalización 15 abr 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Consell Català de l'Esport

Abierta CCE-2026-42

Servei de neteja instal·lacions Consell Català de l'Esport -actualment Departament d'Esports ES01

3.244.705 €

Abierta CCE-2026-42

Servicio de limpieza intalaciones Consell Català de l'Esport, de acuerdo con los lotes siguientes: Lote 1: Municipios de la demarcación de Barcelona; Lote 2 Municipios de la demarcación de Tarragona; Lote 3 Municipios de la demarcación de Lleida

300.436 €

Abierta CCE-2026-34

Subministrament de productes alimentaris per a la Residència Joaquime Blume, dependent de Consell Català de l'Esport

1.378.000 €

Formalizada CCE-2026-351

Patrocini institucional de l'esdeveniment esportiu internacional EXTREME BARCELONA 2026, que tindrà lloc del 4 al 6 de setembre de 2026 al Parc del Fòrum de Barcelona fins al 30 de novembre amb el lliurament de la memòria del retorn del patrocini.

196.000 €

Formalizada CCE-2026-351

Patrocini institucional de l'esdeveniment esportiu internacional EXTREME BARCELONA 2026, que tindrà lloc del 4 al 6 de setembre de 2026 al Parc del Fòrum de Barcelona i de les accions de comunicació i suports de difusió nacionals i internacionals fins la 30 de novembre de 2026 amb el lliurament de la memòria de retorn del patrocini. L'esdeveniment integra competicions oficials de BMX Freestyle reconegudes per la Unió Ciclista Internacional (UCI), proves del circuit FIBA 3x3 i competicions d'altres disciplines d'esports urbans, com l'skateboarding, l'scooter i el breaking, amb participació d'esportistes d'àmbit nacional i internacional. L'esdeveniment és organitzat per SEVEN MARKETING ON SPORTS & LEISURE, SL., entitat titular dels drets d'organització, explotació comercial, comunicació i patrocini associats a l'EXTREME BARCELONA 2026. Aquest patrocini es durà a terme entre el Departament d’Esports a través del Consell Català de l’Esport, en qualitat de patrocinador, i SEVEN MARKETING ON SPORTS & LEISURE, SL.., en qualitat de patrocinat, en virtut dels drets d’exclusivitat esmentats, que impedeixen la concurrència competitiva.

196.000 €