Formalizada Suministros

Parcs esportius d'entrenament a l'aire lliure, dins el Pla de Recuperació i Transformació i resiliència, Next Generation

Expediente: 2025/2918

Subministrament i treballs d'instal·lació de parcs esportius d'entrenament a l'aire lliure al municipi de Castelló d’Empúries (calistènia), inclòs dins el projecte PSTD “CASTELLÓ D’EMPÚRIES, DUES ÀNIMES DE CULTURA, NATURA I ESPORT”, Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència, NEXT GENERATION

75.206
Presupuesto base
75.206
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Castelló d'Empúries, Girona (Cataluña)
Publicación
14 oct 2025, 15:25

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 oct 2025
Anuncio de Pliegos 14 oct 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 14 oct 2025
Anuncio de Formalización 14 oct 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Ajuntament de Castelló d'Empúries

En la misma provincia (Girona)