Adjudicada Suministros

Panell intercom de sobretaula pel Lloc de Producció del nou Estudi 3 de Catalunya Ràdio. El model de referència és el Riedel DSP-2312 de 12 tecles, incloent micròfon d'ordres tipus flexo i altaveu integrat en el propi panell. TV3. S'ha de poder integrar a lamatriu d'intercom Riedel ARTIST 1024 corporativa comptant que es disposa de llicència d'ús per aquest panell (no s'ha d'incloure en l'oferta per tant).

Expediente: 2607MS03

Contrato de suministros adjudicado por Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA). Duración del contrato: 1 mes. Categoría CPV 32360000. Adjudicado a CROSSPOINT SAU. Se recibió 1 oferta.

5.000
Presupuesto base
5.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
32360000
Publicación
27 jul 2026, 16:51
Fecha límite
21 jul 2026, 15:00
Duración
1 mes

Adjudicación

Adjudicatario
CROSSPOINT SAU
NIF
A80753445
Importe
4.306
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación 21 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 31 jul 2026, 06:23

Más licitaciones de Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA)